החברה המובילה לקניית ומכירת סטוקים

פינוי חנויות

החנות שלכם הפכה למחסן עודפים שלא נמכרו בתקופת הקורונה ? החנות שלכם עמוסה בסטוקים ישנים שתופסים מקום על המדפים בו בזמן שיכולתם למכור סטוקים של סחורה חדשה? נשמע מוכר נכון ? בטח שנכון... לא ש"צרת רבים חצי נחמה" אבל אתם לא היחידים כמוכם יש אלפי חנויות שפשטו את הרגל או שקרובות לפשיטת רגל בשל תקופת הקורונה שתקועות עם מלאים מתים ואין מה לעשות חייבים לפנות את החנות או לפנות את המלאי אפילו בחינם .
נכון ,המצב ממש מייאש הרי הקורונה הזאת פגעה בכל סוגי החנויות שתקועות עם מלאים. זה יכול להיות מלאי חנות של ביגוד והנעלה או מלאי מת של חנות של צעצועים או אפילו מלאי של חנויות של אלקטרוניקה וסלולרים. זה יכול להיות כל סוג של חנות אפילו מלאי מת של חנות כלי בית ורהיטים שיש להם סטוקים ישנים או סטוקים חדשים שפשוט לא זזים ואין מה לעשות חייבים לפנות אותם מהמדפים כי חבל על הזמן .
מהר מהר לפני שנאחר : שכר הדירה כבר ממילא בשמיים וזה כמו לשלם לבעל הבית סתם "פארש, פשוט חייבים לנקות את הסחורה כמה שיותר ולהכניס סחורה חדשה . " מרוב עצים לא רואים את היער " : הסטוקים הישנים קוברים את הסטוקים החדשים שיש לכם למכירה בחנות ואם לא תנקו את המדפים של החנות פשוט תסגרו או שתפשטו את הרגל .
הגעתם למקום הנכון ? זקוקים לשירותי פינוי חנויות בחינם? חוששים מג'וקים ועכברים במחסן? לא בעייה פנו אלינו ונשמח לעזור לכם לפנות סחורות שהצטברו אצלכם בעסק בחינם (תמורת הסחורה כמובן)