החברה המובילה לקניית ומכירת סטוקים

למכירה וקניה סטוקים של ביגוד

  
למכירה וקניה סטוקים של ביגוד :
גוד סטוק היא ספקית סטוקים ענקית של ביגוד טקסטיל ובדים בעיקר לשטחים לאפריקה ולמגזר הדתי. תמצאו אצלנו סוגים רבים של סטוקים בסיטונאות בכל מיני מחירים. אנחנו קונים ומוכרים סטוקים איכותיים של100% כותנה או 50% כותנה 50% פוליסטר של מותגים . .מפורסמים ומוכרים אותם לחניות מותגים . אנחנו גם קונים סטוקים עודפים ומכירה של סטוקים עודפים.
אנחנו גם קונים ומוכרים בגדים ובדים זולים מאוד כמו בגדי סאטן פגומים או אפילו סחורה חדשה של עודפים שיושב במפעלים במחיר שקל או שתיים.
הביגוד והבדים נמכרים בצורות שונות, כל קהל יעד וצורת העבודה המקובלת באזורו כמו לדוגמה בשטחים קונים בגדים ,בדים ומצעים בצורה מרוכזת (בשקיות) לפי משקל ולעומת זאת בבני ברק מעדיפים לבוא למחסן ולהעמיס לבד כשהרעיון הוא למזער את ולהוזיל את עליות .הסטוק ולשלח את הסטוק בצורה הזולה ביותר. מחפש לקנות סטוק, מחפש לקנות סטוקים, מחפש למכור סטוק, אצלנו תמצא מענה .
בגדי נשים - יש בגדים בשקילה ויש ביגוד יותר יוקרתי - חולצות, מכנסים, חצאיות, שמלות ערב הלבשה תחתונה - כותנות, תחתונים, פיגמות, חזיות  שמלות כלה ועוד המון פריטים יפים
בגדי ילדים- שילב, בגדי גוף לגיל הרך, חצאיות, שמלות , חולצו, מכנסים, חליפות גינסים ועוד
בגדי גברים - דיאדורה, נייק ועוד  חליפות חתן וחליפות למגזר הדתי - מעילים גקטים,  מכנסיים חולצות , עניבות, גינסים חולצות חלקות במגוון צבעים ועוד
 בבגדי עבודה  - בגדי עבודה לטבחים, בגדי עבודה למכונאים, בגדי עבודה לחקלאים
 בגד מעצבים ישראלים - רונן חן גליתה ועוד
.תכשיטים ואקססוריס - חגורות, עניבות כיסויי ראש, צעיפים כובעים ועוד
.הלבשה תחתונה - כותנות, תחתונים, פיגמות, חזיות
 
? רוצה לבוא ולראות מה יש לנו להציע
 ? יש לך סטוק מת שאתה רוצה למכור? מחפש לקנות סטוקים? מחפש לקנות סטוק? מחפש למכור סטוק 
 צור קשר היום נשמח לקנות ממך ולמכור לך סטוק בזול.